Turniej w Wieluniu

• autor: ukssms, 2014-04-20 23:18

Marzenia zjedzone na obiad :-)

(szczegółowe informacje po rozwinięciu wiadomości)

Wieluń powitał nas słonecznym porankiem. Mecze rozgrywane były na dwóch połowach pełnowymiarowego boiska WKS Wieluń, które do małych nie należy. Drużyny grały po 15 minut w składach 6 zawodników + bramkarz.

Ogólnie turniej można podzielić na dwie fazy .. do obiadu i ... po obiedzie :-).

Fazę grupową nasi chłopcy zakończyli na 3 miejscu, a mieli szansę na pierwsze, gdyby .... gdyby nie remis z WKS Wieluń II, który okazał się najsłabszą drużyną w grupie, albo gdyby nie remis z POGONIĄ Zd.Wola, późniejszym zwyciężcą turnieju, z którą nie wykorzystaliśmy dwóch 100% sytuacji.

Po fazie grupowej nastąpiła przerwa obiadowa, a wkrótce po niej ... mecze w fazie pucharowej. Widać było wyraźnie, że obiad istotnie wpłynął na masy naszych Chłopców, którym bieganie tuż po obiedzie nie przychodziło łatwo :-) W pierwszym meczu walce o miejsca 5-8 przegraliśmy z drużyną WKS Wieluń I 0:3, a następnie w meczu o 7 miejsce ulegliśmy Akademii Piłkarskiej z Ostrowa Wlkp. 1:3.

Ostatecznie UKS SMS uplasował się na 8 miejscu. Pomimo ósmej lokaty trzeba pochwalić Chłopców za ładne rozgrywanie piłki i siłę do biegania po boisku o wymiarach "lotniska", a także za kilka fantastycznych akcji w stylu Ronaldo (Artur, Mateusz, Kuba) czy Bail'a (Oskar). Czasem zdarza się jeszcze niektórym zapatrzeć w piłkę i poza nią nie widzieć świata ... ale cóż, przecież na całym świecie są miliony kibiców zapatrzonych w piłkę :-)

0 : 3      UKS SMS Łódź - WKS I Wieluń
1 : 3      UKS SMS Łódź - AP Ostrów Wlkp.

SKŁAD:

M.Łukaszewski, J.Baranowski, K.Stępień, A Pełzowski, D. Szulc, M.Andrzejczyk, A.Młynarczyk, P.Korkus, , A.Kozelan, J.Zynger  O Osiński  M. Terkiewicz

Proszę pamiętać o aktualnych badaniach sportowych !!!

Stadion Miejski WKS Wieluń ul. Wojska Polskiego 38
Rozpoczęcie turnieju : 04.05.2014r. o godz. 10:00 planowane zakończenie ok. godz. 17:00.
3. CEL TURNIEJU:
Propagowanie sportu i rywalizacji sportowej wśród dzieci i młodzieży, wychowanie poprzez sport. Konfrontacja
sportowa młodzieży z różnych klubów, dobra zabawa.
W turnieju mogą brać udział dzieci z rocznika 2004 i młodsi (obowiązkowe legitymacje szkolne lub inny dokument
tożsamości do wglądu przez sędziów i opiekunów drużyn w dniu imprezy).
4. SPOSÓB ROZGRYWEK:
 W skład zespołu wchodzi maksymalnie 12 zawodników. Kompletną listę zgłoszonych zawodników należy
złożyć w dniu turnieju przed jego rozpoczęciem w biurze zawodów.
 Drużyny należy zgłaszać w nieprzekraczalnym terminie do dnia 05-04-2014 – telefonicznie pod nr telefonu:
500 101 996 lub e-mail: dzoltaszek@vp.pl.
 W Turnieju weźmie udział 10 drużyn
 Każda drużyna rozegra minimum 6 meczy. Turniej zostanie rozegrany w dwóch grupach każdy z każdym.
 Obowiązują przepisy PZPN. Dodatkowe przepisy gry zostaną podane w dniu turnieju.
 Drużyny grają po 6 zawodników w polu + bramkarz, zmiany hokejowe, czas jednego meczu wynosi 15
minut. Bramki o wym. 2x5 m.
5. POSIŁEK:
Na drużynę przypada 14 obiadów (12 zawodników + 2 opiekunów), woda niegazowana oraz owoce.
Istnieje na miejscu możliwość wykupienia dodatkowych obiadów w wysokości 10 zł (prosimy poinformować
organizatora o dodatkowych obiadach od razu po przybyciu)
6. NAGRODY I WYRÓŻNIENIA:
 Zespoły, które zajmą miejsca od I do X otrzymają puchar oraz medale.
 Najlepszy strzelec, zawodnik oraz bramkarz turnieju otrzyma pamiątkową statuetkę oraz nagrody rzeczowe.
 Konkurs rzutów karnych – pamiątkowa statuetka oraz nagroda rzeczowa dla zwycięscy
7. WPISOWE:
Wpisowe w wysokości 280 zł od drużyny należy wpłacać w dniu turnieju.